Pracownia projektowa

Projektowanie z pasją

Jesteśmy biurem projektowym zajmującym się sporządzaniem kompletnej dokumentacji technicznej od etapu koncepcji, projektu budowlanego, wykonawczego i powykonawczego w branży budowlanej.

Nasze usługi obejmują również projekty wielobranżowe, koordynację międzybranżową oraz nadzór na budowie. Specjalizujemy się w obiektach przemysłowych współpracując z profesjonalnymi firmami branżowymi.

easy site builder

Naszym celem jest bycie profesjonalnym partnerem dostarczającym usługi w zakresie branży architektoniczno-inżynieryjnej zaangażowanym w dostarczenie kompleksowych projektów:

od wizji do rzeczywistości w zrównoważony sposób.

Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy nie tylko w kraju, ale również za zagranicą. Braliśmy udział w projektowaniu obiektów na Bliskim Wschodzie, w Wielkiej Brytanii, Rosji i przede wszystkim w Polsce.

Jako projektanci wraz z zespołem mamy doświadczenie na wielu obiektach wielko-kubaturowych.

Realizujemy projekty wielobranżowe wszystkich faz inwestycji: od koncepcji, poprzez projekty budowlane, ofertowe, wykonawcze i warsztatowe oraz oferujemy nadzór autorski nad budową.

Opracowaliśmy szereg projektów budynków przemysłowych, użyteczności publicznej i mieszkalnych, jak również obiektów inżynierskich.

Zajmujemy się projektowaniem budynków nowych oraz projektami przebudowy i rozbudowy obiektów istniejących.

Wykorzystujemy najnowsze technologie wizualizowania w czasie rzeczywistym oraz projektowania w systemie BIM, uzyskując lepszą kontrolę nad procesem budowlanym, koordynacją i przepływem informacji.

Naszą pracę organizujemy według zasad systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Profesjonalne 

wielobranżowe usługi w branży budowlanej

profesjonalne biuro
1

Od wizji do koncepcji

realizacja założeń i planów Inwestora, zgodnie z normami, przepisami oraz pod względem poprawności rozwiązań techniczno-budowlanych.

2

Opracowanie

wielobranżowego projektu budowlananego - uzgodnienia z rzeczoznawcami, monitorowanie postępowania administracyjnego i uzyskanie pozwolenia na budowę.

3

Projekty

ofertowe - optymalizacja kosztów. Projekty wykonawcze - optymalizacja rozwiązań technicznych - współpraca międzybranżowa. Współpraca z Generalnym Wykonawcą i Inwestorem.

4

Nadzór

nad procesem budowy, rozwiązywanie wyzwań techniczno-budowlanych. Dokumentacja powykownawcza.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapraszamy do kontaktu z nami
za pomocą poniższego formularza:

Adres:

BARUK Architekci sp. z o.o. 
ul. Północna 15-19
Budynek 2.2 / pok. 206
54-105 Wrocław

Telefon:

+48 791-579-182
+48 791-579-184

E-mail:

biuro@barukarchitekci.pl

© BARUK Architekci sp. z o.o. 2023 wszelkie prawa zastrzeżone